ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Курси англійської для дітей до 6 років Вінниця

Іноземна мова для дошкільнят

Іноземна мова для дошкільнят (від 3 до 6 років)

У Вінницькій школі вивчення іноземних мов ASAP створені спеціальні групи для малят: англійська для дошкільнят. В групи з вивчення англійської (та інших іноземних мов) набираються дітки від 3 до 6 років. Заняття проводять досвідчені педагоги, які по-справжньому люблять свою справу.

Курси англійської для дітей до 6 років у місті Вінниця

У перший рік навчання заняття проводяться в групах два рази на тиждень. В робочі дні та вихідні, заняття для дошкільнят тривають одну годину.

Уроки англійської для малят відбуваються в ігровій формі, для діток проводять спеціальні заняття з застосуванням елементів співу.

На заняттях використовуються відеоматеріали і звукозаписи, підручники, іграшки і розмальовки.

Спеціальні групи для дошкільнят Навчання дітей іноземним мовам в ігровій формі Веселі ігри в школі англійської мови для дітей від 3 до 6 років

Крім вчителя на уроках вивчення англійської мови для самих маленьких дітей присутній асистент, який допоможе кожній дитині впоратися з труднощами, які іноді з'являються під час навчання.

Приводьте свого малюка на курси англійської для дітей (Вінниця) мовну школу ASAP, і ви приємно здивуєтеся, що всього за рік навчання дитина опанує навички усного спілкування і аудіювання (буде сприймати іноземну мову на слух).

Курси англійської для дітей до 6 років Вінниця - перший крок до ідеальної англійської!

Учні школи ASAP з радістю розкажуть вам вдома або на відкритих заняттях для батьків, як вони навчилися знайомитись англійською мовою, розкажуть про свою улюблену їжу, іграшки, назвуть відомі їм меблі. Наші дошкільнята розкажуть про поїздку на море, про улюблених музичних виконавців, розкажуть про свою сім'ю, а також зможуть обговорити пригоди героїв після переглянутого мультфільму. І все це - іноземною мовою після відвідування вінницьких курсів англійської мови АСАП!

Спеціальні методики навчання на курсах англійської для дошкільнят у Вінниці Дружня обстановка на дитячих курсах вивчення іноземних мов

Під час другого року навчання дошкільнята вчаться не тільки усного мовлення та аудіювання, а й елементів письма і читання. Тривалість заняття збільшується до 1,5 годин.

Що вивчають на курсах англійської мови для дітей?

Відвідуючи курси англійської для дітей до 6 років в місті Вінниця, діти розмовляють іноземною мовою на побутові теми, складають міні-діалоги, розповіді, запам'ятовують букви і слова з допомогою ігор. На курсах ваша дитина буде вчитися писати як окремі літери, так і слова, читати за правилами, вчитися розпізнавати слова. На заняттях для самих маленьких, дітки готуються до традиційних свят країни, мову якої вивчають. Вчителями проводяться конкурси, які сприяють запам'ятовуванню вивченого матеріалу,  також дітки вчаться переказувати почуте.

Третій рік навчання відвідують навіть ті діти, які вже пішли до школи. Адже в Центрі вивчення іноземних мов вони не просто вчать лексику і граматику, а проводять час із друзями з користю.

У програму входять 300 лексичних одиниць, граматика теперішнього часу, вміння складати розповіді на три-чотири речення та міні діалоги, в які входять загальні і спеціальні запитання, короткі та розширенні відповіді.

Діти вивчають двадцять лексичних тем, таких як "Тварини", "Погода", "Мій день", "Покупки", "Спортивні ігри", "Професії" тощо.

Діти вивчають англійську мову граючи у веселі ігри Діти вивчають англійську мову граючи у веселі ігри

В Дитячій мовній школі присутня доброзичлива атмосфера, яка заохочує молодших школярів до подальшого вивчення іноземних мов.

Ми з радістю чекаємо вас на курсах англійської для дошкільнят за адресою м. Вінниця, вул. Академіка Ющенка, 6. Зателефонувати нам можна по міському телефону (0432) 50-92-45, та мобільному (096) 390-00-90.