ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Курси англійської для дітей до 9 років Вінниця

Іноземна мова для дітей 6-9 років

Іноземна мова для дітей молодшого шкільного віку (від 6 до 9 років)

Якщо вашій дитині виповнилося 6 років - запрошуємо Вас на курси англійської для дітей молодшого шкільного віку.

Заняття проходять в групі два рази в тиждень по 1,5 години. Під час навчання діти виконують завдання, які сприяють запам'ятовуванню букв, слів, фраз, а також навчаються елементам письма і читання. Групові заняття допомагають дітям активно спілкуватися іноземною мовою і розвивати індивідуальні здібності кожного.

Під час навчання враховуються особливості мислення дітей молодшого шкільного віку, і діти вчаться складати змістовні розповіді з двох-трьох речень на вивчені теми - сім'я, школа, домашні улюбленці, моя кімната, моя улюблена їжа, як я граю. Ці та інші теми вивчаються з використанням пісень, рухливих і комп'ютерних ігор, фільмів і театральних постановок для батьків. Талановиті та здібні діти мають можливість прискорити процес вивчення мови, індивідуально перейшовши в групу більш високого рівня. Після закінчення першого рівня вивчення мови діти отримують спеціальні дипломи, а на шкільних святах вони нагороджуються призами.

Іноземна мова для дошкільнят

Перевага курсів англійської для дітей від 6 до 9 років у Вінниці!

Група 6-8 літніх дітей вчиться читати і писати англійською мовою за допомогою методики прискореного оволодіння навичками письма і читання. Завдяки креативності наших викладачів, навчальний процес дуже цікавий і захоплюючий, вчителі включають у нього багато ребусів, комп'ютерних програм вивчення мови, аудіозаписів і відеоматеріалів. Після року навчання діти можуть читати короткі тексти, а також писати на слух до трьох фраз. Словниковий запас після першого року становить 200-250 лексичних одиниць на побутові теми. Діти розповідають про себе, свій робочий день, школу, свій день народження, можуть описати іграшку, тварину, свій будинок.

Спеціальні групи англійської для першокласників Кожна дитина в школі ASAP отримує увагу викладачів

Що дадуть Вам курси англійської для дітей до 9 років Вінниця?

Після закінчення першого рівня вивчення іноземної мови діти готують розповідь на одну з вивчених тем. Протягом другого і третього років навчання в мовній школі, учні розширюють свій словниковий запас до 500 лексичних одиниць активного словника. Також вони вдосконалюють навички мовлення, аудіювання, читання і писання.

Завдяки відкритим заняттям, святам та конкурсам курси англійської для першокласників (Вінниця) завжди цікаві і незабутні.

Кращі курси для дітей від 6 до 9 років знаходяться за адресою: м. Вінниця, вулиця Академіка Ющенка, 6, приводьте свою дитину та приходьте самі!