ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Вивчення німецької мови в Вінниці

Курси німецької мови в Вінниці в школі ASAP

Німецька мова в місті Вінниця - базовий рівень.

1 РІВЕНЬ - курс німецької мови, тривалістю 60 годин та розрахований на студентів, які тільки починають вивчати мову. Студенти вивчають лексику на повсякденну тематики і зможуть розповісти про сім'ю, дім, їжу, візит до лікаря. З метою закріплення вивченого матеріалу виконуються граматичні або лексичні вправи різних видів. Навички вивчення мови розвиваються також за допомогою аудіо - та відеоматеріалів. Словниковий запас - 600 лексичних одиниць.

2 РІВЕНЬ - курс вивчення німецької, що триває 60 годин, орієнтований на студентів з високим початковим рівнем знань. На цьому курсі триває вивчення повсякденних тем - подорож, орієнтування на місцевості, привітання, листування. Граматичні теми подано чітко й доступно. Нова лексика вивчається шляхом використання великої кількості комунікативно-спрямованих вправ. Головний акцент - на аудіювання та розмовну мову. Словарний запас - 800 лексичних одиниць.

Курси німецької мови у Вінниці для кожного

 

3 РІВЕНЬ - курс навчання німецької, який триває 60 годин і орієнтований на студентів з середнім рівнем знань і має на меті навчання правильному спілкуванню. В результаті цього курсу закріплюються набуті навички, і стимулюється розвиток спілкування німецькою мовою. Студенти виконують багато вправ на аудіювання, а саме прослуховують дитячу художню літературу, оголошення, дискусії. Для закріплення вивченого матеріалу і навчання вільного спілкування використовується багато лексичних і граматичних вправ різних видів. На цьому рівні переважає дискурсивна форма навчання, також переглядаються відеоматеріали з реального життя, розширюється список побутових тем - вивчається лексика за темами: мода, реклама і суспільство. Словниковий запас - не менше 1000 слів.

Курси німецької мови в Вінниці - поглиблені знання.

4 РІВЕНЬ - курс німецької мови, тривалістю 90 годин, розрахований на студентів з високим середнім рівнем знань. Поглиблене вивчення граматики. Прослуховування аудіо курсу сучасної німецької літератури. Словниковий запас - 1500 лексичних одиниць.

5 РІВЕНЬ - курс навчання німецької, який триває 90 годин і орієнтований на студентів з високим рівнем знань. Мета курсу - навчання сучасній німецькій мові. Протягом усього періоду виконується безліч цікавих граматичних вправ, які сприяють підтриманню мовних навичок. Мова також удосконалюється за допомогою вправ на аудіювання - прослуховуються і проглядаються рекламні ролики, оповідання, відеоролики і сучасні фільми і мультфільми. Словниковий запас близько 2000 слів.

Німецька мова в місті Вінниця - вивчення ділової німецької мови.

Курс ділової німецької мови складається з двох рівнів (середнього і вищого) та спрямований на ділових людей, які мають базові знання німецької мови і хочуть отримати знання ділової німецької мови. На курсі вивчають тексти на економічні та бізнес теми, які містять лексику телефонних ділових розмов і переговорів. Вправи на розвиток навичок аудіювання включають інтерв'ю, телефонні розмови, дискусії, читання текстів з відомих німецьких газет. Словниковий запас становить 1500 спеціалізованих лексичних одиниць.

Вирішили вивчити німецьку мову в місті Вінниця - Ваш вибір центр вивчення іноземних мов ASAP!