ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Вивчення польської мови у Вінниці. Курси польської мови для виїзду

Вивчення польської мови в місті Вінниця

Центр іноземних мов ASAP пропонує вивчення польської мови в місті Вінниця. Курси та методика вінницького центру іноземних мов ASAP розраховані на широке коло осіб, які хочуть вивчати польську мову з будь-якого рівня.

Сьогодні польською мовою розмовляють понад 45 млн. осіб. З них, приблизно 35 млн. проживає в Польщі, а решта 10 млн. в еміграції: у США, Канаді, Україні, Росії, Франції. Багато поляків і їх нащадків живуть на території колишнього Радянського Союзу. Польська мова по території поширення і кількістю людей, які нею розмовляють, займає третє місце серед слов'янських мов.

Література на курсах польської мови у Вінниці

Бездоганне вивчення польської мови у Вінниці

У процесі вивчення польської мови, потрібно звернути увагу на особливість і характер типових проблем у тих, хто спілкується українською та російською мовами у повсякденному житті. Беручи це до уваги, ми використовуємо комплекс вправ, спрямованих на розвиток різних мовних та мовленнєвих навичок (сприйняття на слух, письмо, розмовна мова). Фахівці вінницької школи польської мови знаходять індивідуальний підхід до кожного учня, що відвідує школу ASAP.

Курси польської мови у Вінниці доступні кожному

У програму курсу вінницької школи польської мови входить вивчення всіх повсякденних тем: привітання, знайомство, питання орієнтування в незнайомому місці, реєстрація в готелі, пояснення в ресторані, кафе або в магазині, робота, розповідь про своє життя і багато іншого. Вивчення польської мови на наших курсах дадуть Вам можливість граматично і лексично правильно висловлювати свої думки живою польською мовою (так, як говорять носії польської мови). Граматика, новий лексичний матеріал, фонетичні явища розглядаються в контексті мови та реальних комунікативних ситуаціях. Дуже важливо, що курс вивчення польської мови орієнтований на вивчення культури Польщі та основних подій в історії польського народу.

Не відкладайте своє бажання вивчити щось нове, телефонуйте в школу іноземних мов (Вінниця) по телефону (0432) 50-92-45, моб. (096) 390-00-90 і записуйтеся на курси польської мови, ви будете приємно здивовані доступною вартістю навчання!