ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Вивчення іспанської мови в Вінниці

Курси іспанської мови в Вінниці в школі ASAP

Іспанську мову можна вивчати на чотирьох рівнях складності.

Кожен студент може почати навчання з будь-якого рівня, в залежності від набутих раніше знань. На перший початковий рівень можна записатися без тестування. Якщо студент вивчав іспанську мову раніше, пропонуються тести, які допоможуть визначити рівень володіння мовою. Є дві форми навчання іспанської - індивідуальна та групова.

Початковий рівень вивчення іспанської мови в місті Вінниця (elementare)

1 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Мета першого рівня вінницьких курсів іспанської мови - навчання правильній вимові, навчання читанню, побудова оповідних і заперечувальних пропозицій в теперішньому часі. Лексика і граматика вивчаються паралельно і охоплюють такі теми як: я, моя сім'я, зовнішність, одяг, риси характеру, робочий день, дозвілля, в магазині, моє житло. Після завершення курсу студент зможе давати відповіді на запитання і ставити власні, підтримувати розмову на вивчені теми, представлятися і розповідати про себе, заповнювати анкету. Словниковий запас буде становить понад 1500 активних лексичних одиниць.

Література на курсах французької мови у Вінниці

Проміжний рівень вивчення іспанської мови у Вінниці (intermedio)

2 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Мета 2 рівня курсів іспанської мови - закріпити набуті на першому рівні знання, вміння і навички. На цьому рівні студенти володіють навичками розуміння письмового тексту і навичками усної репродуктивної мови з опорою на прочитаний матеріал і запитання. Граматичні теми другого рівня охоплюють: минулий і майбутній час, займенники та їх вживання. Лексичні теми - в магазині, в ресторані (їжа), подорож, написання листа, різні види транспорту. Після завершення курсу поглиблюються знання з граматики, розширюється словниковий запас, студент може читати зі словником. Словниковий запас - близько 3000 лексичних одиниць.

Середній рівень вивчення іспанської мови на вінницьких курсах (medio)

3 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Найбільша увага при вивченні іспанської мови у Вінниці приділяється складним граматичним темам, вводяться нові аспекти, такі як домашнє читання адаптованої літератури і читання статей з газет і журналів. Вдосконалення засвоєного граматичного та лексичного матеріалу по темах: кінотеатр, робота, здоров'я, орієнтація у місті, канікули. Студенти вчаться розповідати про минулі події. Розвиваються навички ведення бесіди з носієм мови, самостійного читання газет і журналів, навички оволодіння інформацією з цих джерел. Студенти можуть заповнювати анкети та оформляти інші необхідні документи. Словниковий запас - 4000 слів.

Прогресивний рівень вивчення іспанської мови у Вінниці (avanzato)

4 РІВЕНЬ - триває 90 годин. Студенти, які вивчають іспанську мову у Вінниці вільно спілкуються на теми побутового характеру, різні спеціалізовані теми, дивляться сучасні  фільми на іспанській мові, висловлюють думки, використовують усі часові форми іспанської мови. Самостійно орієнтуються в темах: на вокзалі, у поїзді, в ресторані. Читають і розуміють незнайомі тексти без словника. Словниковий запас - близько 5000 лексичних одиниць.

У вінницькому центрі іноземних мов ви навчитеся читати іспанською мовою, писати, вести бесіди на повсякденну тематику, оволодієте лексикою і граматикою, що допоможе вільно спілкуватися іноземною мовою. У процесі навчання ви ознайомитесь з краєзнавчою інформацією, яка є невід'ємною частиною  володіння мовою.

Записуйтеся в групи по вивченню іспанської мови у Вінниці прямо зараз за телефоном:
міський: (0432) 50-92-45
мобільний: (096) 390-00-90