ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Англійські канікули - літній табір з вивченням англійської мови для дітей від 6 років

Англійські канікули - Літній табір для дітей у Вінниці

Англійські канікули

Що це таке?

Англійські канікули – це цікавий проект від команди школи ASAP для дітей від 6 років, метою якого є інтерактивне навчання англійській мові та організація розважальних і пізнавальних заходів для ваших діток! 

Наші викладачі творчо та креативно підійшли до організації цієї події. Програма кожного дня різна, ретельно планується відповідно до теми і вподобань дітей. На команду табору чекає відвідування багатьох цікавих місць! Крім того, кожен день ми будемо знайомитися з корисною тематичною лексикою на уроках англійської і практикувати її в наших творчих проектах. Ваша дитина відкриє в собі найнесподіваніші таланти та можливості, а також знайде собі нових друзів! 

При цьому діти не перевантажені, а весь час захоплені справою: спорт, прогулянки на природі, цікаві екскурсії, творчі заняття за інтересами, арт-проекти та ще багато цікавого!

А яка вартість?

Вся тижнева програма коштуватиме 1 500 грн. , якщо ви плануєте віддати до табору двох дітей, то на другу дитину діятиме знижка 10%!.

У цю вартість вже включені:

  • щоденні уроки англійської з викладачем;
  • матеріали для дослідів, майстер-класів та творчих занять;
  • повноцінні обіди в кафе поряд з нашим центром та сік-брейки;
  • білети на проїзд та вхідні квитки;
  • розвиваючі ігри.

Чи готові Ви подарувати своїм дітям приголомшливий та незабутній відпочинок? Тоді швидше записуйтесь до команди нашого літнього табору "Luna-Park"!

Приєднуйтесь, буде весело!