ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Курс "Літній інтенсив" для дорослих та дітей

Літо прийшло - час вчити англійську мову

Літо – найкращий час для вивчення іноземних мов!

Літо не тільки найкращий час для відпочинку, але й чудовий період для вивчення іноземної мови. Ще б пак! Хороша погода та гарний настрій допоможуть підтримувати мотивацію. Тому, якщо Ви не плануєте нікуди їхати, то літні заняття не просто принесуть Вам користь, але й подарують низку приємних вражень.

Грай, розважайся, вчи англійську!

Володієте англійським, але хотіли б досягти результату в більш короткий період? Курс "Літній інтенсив" разом з Центром іноземних мов ASAP – це те що потрібно, щоб "підтягнути" свою англійську. Даний курс допоможе пройти рівень всього за 3 місяці. Володієте тільки базовими знаннями мови? Нічого страшного! Наш курс і для тих, у кого низький рівень володіння мовою.

Навчання англійської в чудовій компанії

"Інтенсивний курс" з іноземної мови дозволяє удосконалити лексичні,граматичні та мовленнєві навички. Дає можливість набути знання необхідні для вільного спілкування в різних життєвих ситуаціях (в кафе, готелі, аеропорту, на вулиці). Різноманітні теми та вправи підвищать інтерес до вивчення. Реальні життєві ситуації дадуть можливість поринути в англомовну атмосферу та дозволять насолодитись всією красою іноземної мови.