ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Переваги школи іноземних мов ASAP

Переваги школи іноземних мов ASAP

Зручність розташування

Вінницька школа іноземних мов розташована в затишному районі в центрі міста. Дістатися до школи АСАП не складе труднощів, ви можете доїхати трамваєм  (зупинка "вулиця академіка Заболотного") або на маршрутному таксі з будь-якої точки міста.

Методики навчання

Різноманітність продуманих програм - основа для швидкого вивчення іноземних мов.
В нашій школі створені ідеальні умови для вивчення англійської, німецької, італійської, польської, французької та іспанської мов.

Курс вивчення мови розбитий на кілька етапів, проходячи кожен їх них, ваші знання структуруються, освоюються навики спілкування і поглиблюються знання граматики.  

На вінницьких курсах англійської мови всі заняття різноманітні і захоплюючі - заняття проходять зу обстановці живого спілкування. На уроках ви будете вивчати як "Алісу в країні чудес" в оригінальному виконанні, читати і обговорювати  газету "The New York Times", так і спілкуватися з носіями мови.

Команда професіоналів

Головна цінність школи іноземних мов ASAP - це прекрасний педагогічний склад. Робота нашого колективу побудована на любові до викладання і прагненню до високих стандартів європейського навчання.

Ми дуже ретельно підбирали вчителів іноземних мов. Беручи викладачів на роботу - ми звертаємо увагу на досвід роботи, професійні якості, мотивацію та вміння працювати на результат!