ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Закінчення навчального року. Свято Safari Party

Закінчення навчального року в школі іноземних мов ASAP

Наприкінці червня у Центрі Іноземних Мов ASAP відбулося свято "Safari Party" з приводу закінчення навчального року.

Як і кожний навчальний день у школі іноземних мов, свято пройшло у дружній компанії та прекрасній атмосфері. На святкування випускники вінницької школи англійської мови прийшли із своїми батьками, які активно приймали участь у конкурсах та іграх.

За час навчання наші школярі не просто ходили на курси і вчили англійську мову, важливо що діти перебували у групі таких самих маленьких ерудитів, де вони зрозуміли важливість взаємодопомоги та силу дружнього плеча.

На Safari Party дітки показували свої здібності у знанні англійської мови у формі цікавих конкурсів, де не було переможців і переможених а панувала лише дружба.

Якщо ви бажаєте вивчити англійську мову - запрошуємо вас та ваших діток відвідати школу іноземних мов ASAP за адресою місто Вінниця, вулиця Ющенка, 6 (район Поділля), тел (0432) 50-92-45, (096) 390-00-90.

Свято Safari Party з приводу закінчення навчального року Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Веселі ігри та конкурси на святі в школі іноземних мов ASAP Веселі ігри та конкурси на святі в школі іноземних мов ASAP Веселі ігри та конкурси на святі в школі іноземних мов ASAP Веселі ігри та конкурси на святі в школі іноземних мов ASAP Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Маленькі випускники школи англійської мови у Вінниці Наша гордість - викладачі в школі іноземних мов ASAP