ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона!

Сьогодні, День святого Патрика святкують не лише ірландці зі Смарагдового острова, але і далеко за межами цього куточка Європи. З релігійної точки зору, цей день символізує перехід від язичництва до християнства. Лепрекони, зелений колір, смішний капелюх, трилисник конюшини, народні танці і музика та веселощі - традиційні атрибути святкування.

Тихіше! Хочете дізнатися таємницю? Тоді слухайте уважно!

Лепрекони (це маленькі чоловічки, що живуть у Ірландії) ховають горщечки із золотом там, де закінчується райдуга. Хочете знайти золото лепреконів? Тоді хутчіш збирайтеся із нами у подорож по веселці!

У ASAP в найзеленіший день року відбулася весела вечірка «Hooray, Hooray! It’s Patrick’s Day!», дітлахи відправлялися на пошуки лепреконського золота. Збираючи кольори веселки, учасники квеста дізналися про Ірландію, її традиції та культуру, грали в ірландські ігри, відгадували загадки, танцювали ірландські танці – кожен навчився чомусь новому і ближче познайомився із Смарагдовим островом.

День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона! День Святого Патрика у ASAP: у пошуках золота лепрекона!